One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Гласувайте за нас
by Майкъл Даун Нед Юли 26, 2015 11:17 pm

» Играе ми се РП.
by Майкъл Даун Чет Дек 01, 2011 10:00 pm

» The All Know
by Peyton Sawyer Съб Авг 13, 2011 4:44 pm

» RPG City Forum
by Рейчъл Гатина Нед Юни 05, 2011 12:22 pm

» Това е вашият герой.
by Peyton Sawyer Съб Яну 15, 2011 1:08 pm

» Да се запознаем...
by ejitta Пон Яну 03, 2011 12:43 pm

» Познай песента
by qn4eto1234 Вто Ное 30, 2010 9:23 am

» Кафенето на Карън
by Майкъл Даун Пон Ное 22, 2010 10:24 pm

» Трябва ми...
by Катрин Пон Ное 22, 2010 7:53 am

» Къщата на Катрин
by Катрин Нед Ное 21, 2010 1:29 pm

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Къщичката на Чейс

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Къщичката на Чейс - Page 2 Empty Re: Къщичката на Чейс

Писане by Chase Adams Съб Авг 07, 2010 10:40 am

- Ами то няма много за разказване. - казах й завъртайки се на една страна и се подпрях на лакет. - Роден съм в Ню Йорк, дойдох тук преди 2 години и бях...хлапе. - засмях се.
- Записах се в гимназията, влязох в клуб на девстевниците...после загубих девствеността си от Брук Дейвис, не знам дали я познаваш. После станах...пич. - отново се засмях. - Т.е. отворих се към света и започнах да живея на макс. Отново заминах за Ню Йорк и преди няколко месеца се върнах. - свих рамене.
- Сега е твой ред.
Chase Adams
Chase Adams
Фенче
Фенче

Брой мнения : 20
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Чейс Адамс
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщичката на Чейс - Page 2 Empty Re: Къщичката на Чейс

Писане by Мия Каталано Съб Авг 07, 2010 6:09 pm

Присвих недоволно устни. Имаше неща, за които ми беше неприятно, дори да си спомням.
- Все едно пък при мен има много за казване. - отговорих като се изправих до седнало положение. - Родом съм от тук. Преди движех в лоша компания, но тогава се запознах с Брук и Пейтън. Пейтън ми помогна да се оттърва от старите ми познати, а покрай клупоните на Брук започнах да пея и да свиря на китарата си, която бях оставила само да прашасва. От малка се оправям сама, научила съм се да бъда независима и сега съм, ами уравновесена и предпазлива.
Погледнах часовника си. След два часа трябваше да отида в Трик. Скочих от лелото и малко ми се зави свят. Чейс ме подхвана за ръката и аз се подпрях.
- Трябва да мина през нас и да се оправя за работа, но не искам да ме караш. Ще повървя пеша. - трябваше да подишам малко чист въздух, а и се бях схванала. - Тръгвам за да мога да се оправя и да стигна на време в Трик. - вече се бях преоблякла. - Грабнах чантата си и целунах Чейс, който не искаше да ме пуска за това се дръпнах и му казах - Ако искаш ела след около три часа в Трик при мен. Ще ти направя от любимото кафе на редовните ми клиенти, които са имали тежка вечер. - намигнах му и се засмях.
- Ще бъда там Каталано - каза той и ме целуна още веднъж. Този път се отскубах по-трудно, но все пак си тръгнах.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите