One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Гласувайте за нас
by Майкъл Даун Нед Юли 26, 2015 11:17 pm

» Играе ми се РП.
by Майкъл Даун Чет Дек 01, 2011 10:00 pm

» The All Know
by Peyton Sawyer Съб Авг 13, 2011 4:44 pm

» RPG City Forum
by Рейчъл Гатина Нед Юни 05, 2011 12:22 pm

» Това е вашият герой.
by Peyton Sawyer Съб Яну 15, 2011 1:08 pm

» Да се запознаем...
by ejitta Пон Яну 03, 2011 12:43 pm

» Познай песента
by qn4eto1234 Вто Ное 30, 2010 9:23 am

» Кафенето на Карън
by Майкъл Даун Пон Ное 22, 2010 10:24 pm

» Трябва ми...
by Катрин Пон Ное 22, 2010 7:53 am

» Къщата на Катрин
by Катрин Нед Ное 21, 2010 1:29 pm

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Къщата на Майкъл Даун

+2
Peyton Sawyer
Майкъл Даун
6 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Пет Фев 19, 2010 7:05 am

Така изглежда домът на Майкъл,където той живее самостоятелно от родителите си:
Къщата на Майкъл Даун AmericanBeautyHouse
Кухнята:
Къщата на Майкъл Даун 1-14930_ds
Трапезарията:
Къщата на Майкъл Даун 415ukXaXQsL.home-antique-classic-furniture
Хол:
Къщата на Майкъл Даун Living_room
Спалнята на Майкъл:
Къщата на Майкъл Даун 51SQv5hw5nL._Stanley%20Furniture%20370%20Bedroom%20Series%20American%20Modern%20Low%20Profile%20Leather%20Bed%20Set_
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Чет Фев 25, 2010 8:45 am

След лудата нощ,която прекара във първият си ден във Три Хийл,напълно изтощен и изморен Майкъл се прибра вкъщи,където всички вече бяха си легнали.Имаше желанието по-бързо да легне във мекото си легло и да заспи,но това желание постепенно се изпари и отиде във хола,където пусна телевизията и се настана на дивана.Беше щастлив,че си намери толкова приятели във градчето-Брук,Пейтън,който бяха прекрасни момичета,а за Хейли нямаше думи просто.Надяваше се,че по-бързо ще се климатизира към обстановката и няма да се държи тъй глуповата и идиотски като тази вечер,където за губи ума и дума при изпълнението на Хейли и тяхното запознаство.Постеппно умората си каза тежката дума и момчето изгаси телевизора и реши да осатне тази нощ тук,вместо във стаята си и скоро вече се носеше във царството на блажените.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Сря Мар 17, 2010 12:56 pm

Последните няколко дни бяха истинска мъка за Майкъл,която започваше да се отегчава и реши да направи нещо.Много му хареса срещата със момичета преди няколко дни във музикалинят клуб,но от тогава не се бяха виждали и не беше получавал никкави новини за тях.Помъчи се да се свържи по скайп или телефон,но резултатът беше плачевен.
Времето навън беше слънчево,топло и доста хора се разхождаха навън,но остана вкъщи и се надяваше,че ще научи нещо за Пейтън и Брук.Вече беше свикнал със обстановката във Три Хийл и вече беше се запознал със няколко хора.Имаше още време до започването на училището и дотогава той щеше да се упражни малко върху познанията си по математика и изучаването на чужд език.Остав телефоният секретар за всеки случай,ако получи обаждане,за да може да се обади.Взе си нещата и отиде във трапезарията,където седна и се захвана за работа,опитвайки да не мисли за странните неща,който станаханапоследък.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Peyton Sawyer Съб Мар 20, 2010 1:39 pm

След,като с Брук прекарахме няколко доста скучни дни.Реших,че можем да се обадим на Майкъл.Последния път се изниза доста бързо и май беше доста притеснен от Хейли.
Решихме първо да намерим някакъв начин за връзка,защото нямахме нито телефон,нито някакъв друг начин за контакт.
Беше трудно,но след известно време Брук се появи с някакъв съвсем наскоро излезнал указател за телефоните в Три Хил.
Така се свързахме с него и оставихме следното съобщение:

"Хей Майк,ние сме Брук,Пейтън и Хейли.Ако искаш може скоро да излезем отново.Ние ще се радваме да те разведем из града.Можеш да се свържеш с нас на 22759863145"
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 69
Join date : 06.02.2010

Character sheet
Име: Пейтън Сойър
Положение: Ученик
Гадже::

https://onetreehill.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Вто Мар 23, 2010 8:21 am

Днешният ден Майкъл беше си го посветил изцяло на полезви и разтоварващи занимания като например лек релакс на тялото и тичане във парка.После продължи със сутрешната серия от упражнения във фитнес залата и накрая отдели малко време за поплуване.Със всяка изиманала секунда мястото му допадаше все повече и се надяваше,че със родителите му няма да се местят отново.Когато се върна,целият се беше изпотил и станал вир вода,затова бързо се качи във стаята си и си удари един душ,който му се отрази доста добре.Преобелче набързо и се отправи към кухнята,където майка му вече приготвяше закуската.
-Днес получи съобщение,докато отсъстваше -каза чу тя и посочи към телефония секретар.
-интерсно кой ли може да е ?-зачуди се момчето докато лакомо поглъщаше храната си.
-Не си ми казвал,че доста момичета проявяват интерес към теб и вечи си намерил приятелки-продъжи да го подкача майка му.
Тогава Майкъл се сети и отиде веднага до телефона и пусна съобщението и веднага позна гласът на Пейтън.Изслуша я докрай и после набра номера,който му беше оставила,за да се свърже със момичетата.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Пет Юни 11, 2010 10:13 pm

Майкъл се събуди във сранително добро настроение,защото във близките няколко дни се разбра със Брук да се яви на прослушването за играч във баскетболният отбор.Съобщението беше толкова бързо разпространено,че желащите да участват бяха толкова много,че трябваше да разберат за времето и мястото,кога всеки едит от тях да се яви.Момчето реши да се запише,защото не само,че беше почитател на този спорт,но исакше да избяга от ежедневната скука,която го налегна напоследък.Нямаше какво да прави и това разваляше иначе доброто му настроение.Другото хубаво беше,че започваха учебните часове във гимназията и времето му щеше да бъде запълнено.След като си изми зъбите и лицето,за да се освежи малко,той закуси и се приготви за излизане.Искаще малко да се поразтъпче и реши за посети някое от местните заведение.Остави си телефона и го изключи,защото не искаше никой да го безпокой и да се отдаде на малко спокойствие.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Сря Юли 21, 2010 6:53 am

Не им отне много време и когато пристигнаха пред неговаат къща,Нел остана просто очарована от гледката,която се разкриваше пред очите й.
-Майкъл,къщата просто е зашеметяваща,нямам думи-шепнеше момичето,което се захласна по прекрасната градина,намираща се около нея и както и няколко овощни дървета.
-Ако сега ти харесва,представи как изглежда отъврте-каза момчето и я покани да влезе.
Надяваше се да има някой вътре,за да ги запознае със своята приятелка.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Сря Юли 21, 2010 9:08 am

Къщата на Майкъл беше хубава. Не е нещо твърде престижно, а е уютно и стилно. След като влязохме той започна да вика, но никой не му отговори и след това се обърна към мен: - Е, явно сме сами. - явно така се очерта. Майкъл ме разведе из къщата като на последно място показа своята стая. Страхотно местенце ако питате мен. Леглото беше адски голямо и аз не удържах на изкушението да се проста отгоре му, а Майкъл седеше отстрани и ми се смееше.
- Хей! Не съм толкова смешна! Просто си падам по меките легла, а твоето ми изглежда точно такова. - И за да потвърдя думите си подскочих два-три пъти от мястото си. Скочих от леглото и застанах до прозореца. Уау... имаше много красива гледка.
- Толкова си непредсказуема Нел Хатауей! - каза Майкъл, а аз се обърнах към него и след това се засмяхме едновременно.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Сря Юли 21, 2010 2:04 pm

-Радвам се,че ти хареса,защото смятам да се позабавляваме-каза момчето реши малко да смени обстановката.
Като начало пусна лека и релаксираща музика в стаята,после реши да я почерпи с ягодов сладкиш и банички плюс кока-кола.
-Заповядай,това е за теб,а впрочем обичаш ли да колекционираш?-попита внезапно той и отиде до гардероба в стаята.
Отвори го и оттам взе една дървена кутия,върху която имаше печат на ангел и принц.
-Защо питаш?Да не би да искаш да ми покажеш нещо?-Нел й стана любопитно какво ли ще й покаже Майкъл.
Той само се усмихна и остави кутията на леглото и я отвори.
-Запознай се с моята колекция от над 2000 бижута,пръстени,огърлици и статуетки,който събирал и ако искаш си избери това,което ти харесва.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Сря Юли 21, 2010 2:46 pm

Погледнах учудена към Майкъл, а след това и към кутията пълна с всякакви красоти, но веднага започнах отрицателно да махам с ръце.
- Не, Майк... не мога да взема нищо! - той ме погледна и потбутна към мен кутията. - Не! Не мога. - Майкъл отмести кутията и се излегна на леглото и се загледа в тавана. - Хей... не те убидих нали? - момчето ме погледна, а за секунда в погледа му видях усмивка, а в следващата вече и аз бях повалена на леглото до него. - Това не е честно Даун!
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Мия Каталано Сря Юли 21, 2010 3:24 pm

Реших да отида в къщата на онова момче Майкъл, което бях виждала в Трик, когато бях на смяна. Побърквах се в къщи за това се приготвих и запалих колата. Когато паркирах отпред, къщата много ми хареса. Заключих колата и почуках на вратата, но явно никой не чуваше за това отворих и се подадох вътре.
- Хей, има ли някой тук - попитах, очевидно знаеща отговор
а.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Сря Юли 21, 2010 4:12 pm

-Хайде,хайде,недей така,исках да ти направя подарък-отвърна момчето и продължаваше да се усмихва.Днес се чустваше прекрасно и съсвсем беше забравил за неприятностите,който имаше напоследък.
-Благодаря за подаръка,те наистина са красиви,но аз предпочитам приятелството си-скромно заяви Нели и лека руменина се появи по лицето й.
-В такъв случай,по-добре не говори,а нека да себием-извика изненадващо момчето и заочна вихрена атака със пухкавите възглавници и скоро цялата стая стана във пера и перушина.
Тогава се чу изеннадващо нечий глас и двамата разбраха,че има някой долу.Майкъл побърза да слезе и на прага на вратата се озова пред момиче,което беше виждал наскоро,само че не си спомняше името.
-Здравей,каква приятна изненада-каза Майк и я покани да влезе.Преда да си кажем каквото и да било,ако искаш ела горе в стаята ми,за да се запознаеш с една моя приятелка.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Мия Каталано Чет Юли 22, 2010 4:51 am

- Здравей - казах аз и се усмихнах. - Аз съм Мия, която работи в Трик. Засичали сме се и на купона у Брук. - отговорих, защото май не ме помнеше и тръгнахме към стаята му. Когато се качихме горе, видях едно момиче, което ми беше много познато.
- Ей, ти си Нел. Барманката в Трик. - казах аз, радостна, че се сетих от къде ми е позната. - Аз съм Мия, работя там като сервитьорка.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Чет Юли 22, 2010 4:57 am

Момичето се усмихна ведро, но аз все още чистех косата си от тази перушина.
- Майкъл Даун... косата ми е пълна с вътрешността на възглавниците ти! - той ме погледна и се засмя, а Мия ни гледаше объркано. - Хей... не плаши момичето като и правиш подобна засада... Става ли?
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Мия Каталано Чет Юли 22, 2010 5:14 am

- На мен ми изглежда забавно - казах аз, а момичето повдихна вежди. Аз се засмях, взех една възглавница и започнах да налагам Майкъл, който беше хванат неподготвен, докато и тази възглавница не стана само на перушина. Накрая той ме гледаше ококорено, а аз само добавих - така е, момичетата трябва да се подкрепяме.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Чет Юли 22, 2010 7:44 am

-Радвам се,че се присъедини към нас,така ще бъде по-весело-отвърна момчето,което след този бой беше заприличал на човек излязъл от кофа за смет.Цялата му коса беше в перушина,друхите му бяха раздърпани,а и започна да кашля,защото не му понасяше особенно перушината.
Важното беше,че всички се забавляват и той се радваше,че си беше намирил аткива приятелки в градчето.
-Признавам,вие сте по-силните,така че заслужено победехте.А сега Мия почерпи се с тези сладкиши и ми разкажи от кога се познавате с Нел и как ти се струва работата в Трик?
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Чет Юли 22, 2010 8:07 am

Мия разказа на Майкъл всичко за Трик. По едно време нещо започна да вибрира в джоба ми и разбрах, че телфона ми звъни. Вдигнах го неохотно, а от другата страна майка ми започна да обяснява как си прекарват във Флорида и колко искала да дойде и да ме види, но такава възможност скоро нямаше. След дългия разговор по телефона, погледнах часовника и се стреснах. Трябваше да се прибера, за да отида на работа тази вечер.
- Е, Майкъл... аз ще тръгвам. Трябва да ходя на работа тази вечер. - той изглеждаше недоволен, но аз побързах да добавя: - Сигурна съм, че с Мия ще се забавлявате много. - изражението му стана по-объркано, но аз се запътих към вратата.
- Нел! Чакай! - Майкъл ме настигна. - Не ми каза чао... дойде до мен и ме прегърна.
- Ъм.. чао. - отвърнах неохотно и излязох навън в късния следобед.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Мия Каталано Чет Юли 22, 2010 8:16 am

След като разказах на Майкъл всичко, а Нел си тръгна така бързо, останах и разгледах къщата.
- Домът ти е много хубав. - казах аз, без да лъжа. - Понякога с Нел се засичаме на смените, но аз имам работа утре. Днес е другата сервитьорка. А ти не си ли в отбора по баскетбол? Разбрах, че си много добър. - поледнах Майкъл, с който бяхме седнали на дивана в хола и гледахме някакво прдаване.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Чет Юли 22, 2010 8:33 am

-Неедй така,караш ме да се изчеряввам-каза момчето,което не беше свикнало да получава комплименти.
-Хайде,не бъди скромен-усмихна се Мия и се засмя.Зная че си истински таалнт и на прослушването си предизвикал истински фурор.Цялото градче само за това разказва и как си впечатлил журито със играта си.
Това момиче направо го заби,беше старшно умна и наблюдателна,въобше не се наложи откъде е научила всичко това и затова само каза:
-Обичам баскетбола и се радвам,че ме избраха,независимо,че първоначално нямах такива планове.А ти обичаш ли спорта?
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Мия Каталано Чет Юли 22, 2010 7:41 pm

- Всъщност си падам повече по музиката. Когато някой прави купон, обикновенно пея, но много харесвам баскетболистите. Не се учудвай, че знам толкова много - казах аз и му намигнах - не само, че градчето е малко, но и имам доста връзки.
Майкъл отиде до хладилника и взе нова бутилка с кола и чипс. А аз превключих на накакъв филм.
- Аз съм амбициозна личност. Някой ден, ще провеждам световни турнета. А ти от кога се занимаваш с баскетбол? - попитах го и отпих голяма глътка от чашата си.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Чет Юли 22, 2010 9:16 pm

-Горе-долу някъде от около две години,моят чичо ме запали по него,след кано веднъж ме заведе да гледам мач на живо при професионалистите-все още помнеще още тази среща,защото то(во благодарение на нея,баскетболът стана част от неговия живот и му се наложи скоро да замине.
На един дъх изпи колата,хапна малко от чипса и си езлегна удобно на дивана.Този разговор беше доста приятен за него,можеше да се каже,че го разтоварваше напълно и въобше не се налагаше да мидли за някойнеща,който бяха станали наполедък.
-Две години не е малък период,личи си ,че си доста напреднал по оттошение на играта,а къде си тренира-попита Мия,която пък се оказа голяма фенка на световната музика.
-Бях в една чуждестранна академия,багодарение на чичо и баща ми,там успях да си развия качествата си и техниката си при играта и ако не се наложи да заминем,имаше велоятност да играя в някоя от юношеските формация на отбор от NBA.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Никол Мартин Пет Юли 23, 2010 7:11 am

След упоритата обиколка на градчето, дори и сама, колкото и голямо да бе вече нямах идея какво да правя и къде да отида. Със сигурност утре пак ще обиколя за да запомня нещата по-добре и "по-отблизо". Също така се надявах да се сприятеля с някой хора, тъй като ми изглеждаха доста симпатични, поне на външен вид. Разглеждах наоколо красивите и така добре украсени и сформени къщи с перфектните зелени и цветни градини, но една къща ми хвана окото повече, от колкото другите наоколо в квартала. Имаше някой, тъй като се чуваха гласовете на хора заедно с ехтенето на смях. Сигурно щях да ги притесня ако звънна, но се престраших и натиснах продължително бутончето на металното звънче което бе от лявата страна на вратата. Някакво момче, със странна визия отвори вратата, а аз леко се усмихнах и го погледнах към него странно, тъй като бе цялото раздърпано и пълно с перушина, сигурно от бой с възглавници.
- Ъм.. Ъх. Здрасти? - казах му и леко се засмях на какво приличаше в момента. Усмихнах се неловко и завъртях един кичур от косата ми. - Можели да влеза? - допълних се и го погледнах отново със сладката усмивка, която бе включена официялно.
Никол Мартин
Никол Мартин
Новак
Новак

Брой мнения : 4
Join date : 23.07.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Майкъл Даун Пет Юли 23, 2010 7:35 am

След като Нел си тръгна,Майкъл и Мия останаха и продължиха да си приказват.Тъкмо,когато искаше да й разкаже една случка,която му се случи преди време,изненадващо някой звънна отдолу и той се стресна.
-Май си станал доста популярен в квартала-разсмя си Мия при вида на изражението му.
-Теб ще те науча по-късно-уж я заплаши той и се затича по стълбите.
Нямаше си представа кой може да е,но когато отвори вратата,му се прийска да потъне в земята заради външният си вид.
Пред него сотеше непознато момиче,явно ново в квартала,която го оглеждаше любопитно и му се усмихна,въпреки че сигурно й изглеждаше смешен.
-Здравей1-успа да каже само това момчето и млъкна.После се съвзе и каза:Приятно ми да се запознаем,аз съм Майкъл Даун и си добер дошла в моя дом.
Покани я да влезе вътре и я предложи да се качат горе,за да я запознаес с Мия.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Мия Каталано Съб Юли 24, 2010 7:42 am

Майкъл слеза долу за да товори, когато някой позвъня и когато се върна с него беше едно момиче, което не бях виждала до сега, дори когато бях на смяна в Трик или по купоните на Брук.
- Това е Никол - каза ми той, като посочи хубавото момиче. - Нова е в града.
- Здравей Никол. - казах аз и се усмихнах. - Аз съм Мия. Но ще трябва да тръгвам към вкъщи за да се приготвя. Довечера съм на работа в Трик. Вие може да дойдете. Тъкмо ще ти покажем "забележителността" за тийнеджърите в града. - облякох си якето и им помахах за чао.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Ванеса Уолф Вто Юли 27, 2010 7:24 am

Това, което следваше да направя вероятно беше най-глупавото нещо, което съм правила през целия си живот. Като абсолютна глупачка отивах при съседите за да моля за захар, кой го прави вече?! Но не, мен нали ме мързи да отида до центъра и да купя, та решавам да отскоча до съседите.
- Боже сигурно съм полудяла. - измърморих и се врътнах да си тръгвам след като тъкмо бях позвънила на вратата.
За мой късмет тя се отвори и ми се наложи да се върна с една крачка назад и да довърша глупавото си идване.
- Здравейте. - казах и махнах леко с ръка. - Предполагам ще прозвучи адски глупаво, обаче ми трябва малко захар и понеже живея до вас реших, че можете да ми ослужите... - свих рамене и усетих как се изчервявам.
Ванеса Уолф
Ванеса Уолф
Фенче
Фенче

Брой мнения : 19
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Ванеса(Фифи) Уолф
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Майкъл Даун Empty Re: Къщата на Майкъл Даун

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите