One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Гласувайте за нас
by Майкъл Даун Нед Юли 26, 2015 11:17 pm

» Играе ми се РП.
by Майкъл Даун Чет Дек 01, 2011 10:00 pm

» The All Know
by Peyton Sawyer Съб Авг 13, 2011 4:44 pm

» RPG City Forum
by Рейчъл Гатина Нед Юни 05, 2011 12:22 pm

» Това е вашият герой.
by Peyton Sawyer Съб Яну 15, 2011 1:08 pm

» Да се запознаем...
by ejitta Пон Яну 03, 2011 12:43 pm

» Познай песента
by qn4eto1234 Вто Ное 30, 2010 9:23 am

» Кафенето на Карън
by Майкъл Даун Пон Ное 22, 2010 10:24 pm

» Трябва ми...
by Катрин Пон Ное 22, 2010 7:53 am

» Къщата на Катрин
by Катрин Нед Ное 21, 2010 1:29 pm

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

2 posters

Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пон Юли 19, 2010 1:52 pm

Докато си вървях по улицата, забелязах малкото магазинче, което беше с големи прозорци, облепени с всякакви плодови лепенки и се сетих колко много обичах йогурт в родния си дом и се натъжих. Сетих се че сега нямам за къде да бързам и влязох в помещението, където беше студено заради всички тези хладилници. След като взех любимия си сладолед - йодурт с парченца шоколад, се запътих към изхода, но там се сблъсках с Майкъл който тъкмо влизаше.
-Здрасти! - казах с усмивка
- Хей Нел! Фен на йогурда? - каза с усмивка и посочи сладоледа в ръката ми.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by Майкъл Даун Пон Юли 19, 2010 9:25 pm

Срещата с Нел до малкото магазинче с сладоледа и йогурта разведри малко настроението му,което общо взето беше скапано и през целият ден беше намусен и начумерен.Радваше ке, че я видя точно сега,защото можеха да си поговорят малко и да запълнят времето.
-Здравей,Майк-поздрави го с усмивка момичето и се приближи до него.Каква приятна изненада,не очаквах да те видя.
-Аз също-кратко отвърна той и като хвърли поглед към магазинчето,допълни:Откога си падаш по тези сладоледени вкусотий,да не сат слабост?
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Вто Юли 20, 2010 2:20 am

Аз кимнах и той се засмя. Изглеждаше по-ведър от вчерашната нощ у Брук.
- Ако искаш, вземи си сладолед и ще се разходим малко. - той помисли за около 10 секунди и кимна утвърдително.
- Веднага се връщам! - каза Майкъл и влезе отново в магазинчето.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by Майкъл Даун Вто Юли 20, 2010 8:12 am

Малко сладолед нямаше да му навреди и щом влезе вътре,реши да опита от всички видове и си грабна около десетина,който трябваше са ги сложи в една чанта,защото нямаше как да ги носи.отоври еднаат кутия със ягодов сладолед и започна да яде.
Много добре му се отрази и когато отново се показа,видя как Нел го гледа втрещена:
-Леле,ти май наистина смяташ да ги изядеш всичките-разсмя си при видът му,тъй като по усатта му имаше сладолед.
-Не,разбира се,вез и за тебе-каза той и подаде няколко кутий да си избере.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Вто Юли 20, 2010 9:13 am

Огледах кутиите със сладолед в ръцете му и се засмях. Той беше взел от абсолютно всички. - Ти си луд Майкъл Даун! - посочих йогурда в ръката си и му казах. - Не, благодаря. Мисля да изям само един. - той се намръщи, повдигна рамене и прибра сладоледа в чантата си.
- Е, Нел... ще се разходим ли? - попита ме докато отваряше следващата порция и блаженно похапваше.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by Майкъл Даун Вто Юли 20, 2010 9:32 am

Сладоледите бяха толкова вкусни,че не му отне време да ги опердаши всичките под погледът на Нел,която се дивеше какъв апепит има това момче.Щом приключи,Майкъл си избърса лицето и със доволен израз на лицето каза:
-Тук беше прекрасно,определно ще идвам по-често.Жалко,че няма други магазини,сулчайно да знаеше дали ще правят още във града?
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Вто Юли 20, 2010 10:06 am

Това момче не беше човек а фризер! Изяде всичкия сладолед за отрицателно време, а по погледа мога да кажа, че искаше още.
Майкъл ме попита дали някъде ще има подобен магазин, но аз видях този случайно, а на други не сум попадала.
- Майкъл... как си след вчера? - попитах го с вече сериозно изражение и пъхнах ръце в джобовете на дънките си.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by Майкъл Даун Вто Юли 20, 2010 10:42 am

Явно не беше забравила снощното преживяване и доста се беше уплашила, щом го видя проснат на зеямта и видът му беше толкова зле,че нищо чудно да са помислили нещо лощо.За щастие,той вече го беше преодолял,но се зарече нигога повече да не докасва алкохол.
-Неедй да се тервожиж,вече се чуствам по-добре-увери я той и наистина казваше истината,защото беше ходил на лекар и той му беше предписал пълен покой и няколко неща,който да взима,но нямаше нищо страшно.
-Обещавам ти,че няма да пие повече и и се надявам,че никой няма да го раздрънка,защото родителите ми не знаят-призна си той и не си представяше как ще реагират,ако разберат за станалото.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Вто Юли 20, 2010 11:50 am

Това ме поуспокои и аз се загледах невиждащо напред. Изведнъж всякакви мисли ме връхлетяха... мислех за Орегон... за сегашния ми живот, за момчето което върви до мен и всички тези неща. Майкъл забеляза това и се спря като препречи пътя ми.
- Хей какво ти е? - пократих глава отрицателно и го подбутнах да продължи напред.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by Майкъл Даун Вто Юли 20, 2010 4:11 pm

Изведнъж Нел се отплесна на някъде,стана доста разсеяна и ямно мислеше за нещо дурго,защоот изведнъж престана да говори.Това малко стресна Майкъл и се опита да я заговори,но тя продължваша да стой мълчалива и нищо не каза.Само го побутна да продължи напред и да не се бавят.
-Ок,няма да те питам нищо,но сега къде искаш да отидем,може би у нас?.попита момчето,което започна да се дразни,че си говори сам на себе си,докато събеседничката му е отнесена на някъде.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Сря Юли 21, 2010 12:32 am

Почувствах убидената нотка в гласа на Майкъл, затова изключих съзнанието си за онези мисли и се заслушах в думите му.
- Извинявай Майкъл.. бях се отнесла. Съжалявам. - усмихнах се вяло и проговорих по-бодро. - Та... за какво говорехме? - той явно бързо ми прости това, че не го слушах и повтори последните си думи.
- Искаш ли да отидем у нас? - ха... не бях виждала къщата му преди, затова се съгласих.
- Супер! Хайде да вървим.

П.п. Това означава, че трябва да се пренесем в къщата на Майкъл Даун.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"  Empty Re: Магазинчето за йогурт на ъгъла на "Raven's street"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите