One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Гласувайте за нас
by Майкъл Даун Нед Юли 26, 2015 11:17 pm

» Играе ми се РП.
by Майкъл Даун Чет Дек 01, 2011 10:00 pm

» The All Know
by Peyton Sawyer Съб Авг 13, 2011 4:44 pm

» RPG City Forum
by Рейчъл Гатина Нед Юни 05, 2011 12:22 pm

» Това е вашият герой.
by Peyton Sawyer Съб Яну 15, 2011 1:08 pm

» Да се запознаем...
by ejitta Пон Яну 03, 2011 12:43 pm

» Познай песента
by qn4eto1234 Вто Ное 30, 2010 9:23 am

» Кафенето на Карън
by Майкъл Даун Пон Ное 22, 2010 10:24 pm

» Трябва ми...
by Катрин Пон Ное 22, 2010 7:53 am

» Къщата на Катрин
by Катрин Нед Ное 21, 2010 1:29 pm

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Къщата на Брук Дейвис.

+8
Peyton Sawyer
Мия Каталано
Нейтън Скот
Рейчъл Гатина
Ерика Ерин Розенбърг
Майкъл Даун
НеЛ...хАтАуЕй
Брук Дейвис
12 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Peyton Sawyer Пет Юли 16, 2010 9:49 am

Реших,че каквото и да става не мога да пропусна парти на Брук.Първо защото тя беше най-добрата ми приятелка и второ защото тя винаги правеше яки купони.
Влезнах в добре познатата къща,която в този момент беше доста пълна.
Затръсих я с поглед сред тълпата.Нямах особен успех,затова тръгнах нанякъде с наджеждата да я срещна и тогава я видях заедно с Нейтън и Мия.Брук изглеждаше крайно ядосана.Точно в този момент тя запрати телефона си по стената и надигна чашата си.
Забързах крачка натам и след минута бях при тях:
-Здравейте!Брук какво ти е?
-Нищо ми няма . -отвърна тя,като се опитваше да запази гласа си равен.
Вдигнах вежда.Едва ли си мислеше,че може толкова лесно да ме заблуди:
-Хората не си хвърлят телефоните по стената за нищо,нали така Б.Дейвис?
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 69
Join date : 06.02.2010

Character sheet
Име: Пейтън Сойър
Положение: Ученик
Гадже::

https://onetreehill.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Haley James Пет Юли 16, 2010 10:29 am

Реших да отида на партито на Брук Дейвис..Не че бяхме кой знае какви приятелки,но нейните партита бяха най-добри..Спрях колата пред къщата и и дълго се чудих дали да продължа и да отида да видя Лукас или да вляза..Реших че е най-добре да вляза вътре..Оставих колата така и се запътих към входната врата..Почуках но никой не ми отвори..Чувах музиката затова натиснах бравата и влязох сама..Видях в края на коридора Пейтън,но не тръгнах натам..Запътих се към хола където беше пълно с нови лица..Седнах на едно канапе и се зачудих какво по дяволите правя тук..Аз не съм от елита на училището..
Haley James
Haley James
Brooke's twiny mod
Brooke's twiny mod

Брой мнения : 68
Join date : 15.07.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Хейли Джеймс
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://twilight-city.twilight-mania.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Брук Дейвис Пет Юли 16, 2010 10:36 am

-Казах,че нищо ми няма! - казах троснато.
Пейтън си замълча за малко,а после извика:
-Добре.Ела с мен до коридора,защото тук нищо не мога да чуя,а искам да поговорим.
Не ми се ходеше много защото знаех,че ще продължи да ме разпитва,но все пак тя беше единствената,която знаеше за ужасните й отношения с Виктория й баща й.
Двете тръгнахме натам,но коридорът не беше празен.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Haley James Пет Юли 16, 2010 11:05 am

Видях приближаващите се Брук и Пейтън и се усмихнах..Въпреки че не бяхме много близки ги харесвах..Брук правеше най-хубавите партита,а Пейтън имаше най-хубавата колекия с музика която бях виждала..
-Здравейте момичета..Брук,страхотно парти,както винаги..
И двете се усмихнаха,но забелязах,че Брук е някак по-не усмихната от обикновено..
Haley James
Haley James
Brooke's twiny mod
Brooke's twiny mod

Брой мнения : 68
Join date : 15.07.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Хейли Джеймс
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://twilight-city.twilight-mania.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Брук Дейвис Пет Юли 16, 2010 11:19 am

За момент се напрегнах да си спомня кое беше момичето.Знаех,че я познавам,но името ми обягваше.Тъкмо това щеше да отвлече вниманието на Пейтън от мен.Не ми се говореше за това:
-Хей,здрасти...-по дяволите как й беше името?!
-Здрасти Хейли. - притече ми се на помощ Пейтън и ми хвърли поглед пълен с тревога.
-Е,Хейли как си прекарваш? - попитах аз,като се направих,че не видях как ме погледна най-добрата ми приятелка.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Haley James Пет Юли 16, 2010 11:27 am

-Всъщност,Брук,аз току що идвам и ако трябва да съм честна 90% от хората тук са ми непознати..Като се замисля познавам само вас двете и Нейтън..
Усмихнах се и започнах да се оглеждам за Лукас..Нямаше го..Странно обикновено и той ходеш по партитата на Брук..Обърнах се пак към момичетата..
-Ъм..Да сте виждали Лукас тук някъде?
Haley James
Haley James
Brooke's twiny mod
Brooke's twiny mod

Брой мнения : 68
Join date : 15.07.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Хейли Джеймс
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://twilight-city.twilight-mania.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Брук Дейвис Пет Юли 16, 2010 11:33 am

Пейтън кимна отрицателно,а аз припряно казах:
-Повярвай ми,видях много,много хора,но не и Лукас.Ако искаш остани при нас.
Сега вече П.Сойер усещаше накъде отиват нещата и май беше готова да каже всичко,което иска и пред Хейли,но за момента не направи нищо.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Haley James Пет Юли 16, 2010 11:42 am

-Благодаря за поканата Брук,но мисля че Пейтън не е очарована от нея.. Може би някой друг път..Радвам се че си поговорихме защото не го бях правили от 8 клас..
Усмихнах се вяло и погледнах учуденото лице на Пейтън и изненадата изписана в очите на Брук..Тръгнах да си ходя,но някой ме хвана за ръката..Обърнах се и погледнах..Беше Брук,усмихната..
Haley James
Haley James
Brooke's twiny mod
Brooke's twiny mod

Брой мнения : 68
Join date : 15.07.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Хейли Джеймс
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://twilight-city.twilight-mania.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Мия Каталано Пет Юли 16, 2010 2:57 pm

Точно паркирах колата, ако можеше така да се кажа, тъй като отпред всички места за паркиране бяха заети и ми се наложи да отбия няколко метра по-надолу. Но и без това нямаше да оставам много дълго, нямаше значение къде паркирам. Коато застанах пред врата знаех процедурата - "няма смисъл да чукаш или да звъниш, тъй като никой няма да чуе", за това направо влязох вътре. Имаше доста повече хора от обикновено, но все пак този път Брук беше казала на почти целия випуск. С повечето от присъстващите не се бях запознала лично, но знаех кои са. Проврях се през тълпата и си взех една бира. Щях да я изпия и да си тръгна или поне да се върна до нас да оставя колата си. Поогледах се, но не видях нито Пейтън и Лукас, нито Брук и Нейтън за това просто отидох да танцувам.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Peyton Sawyer Съб Юли 17, 2010 2:43 am

-Хей,Хейли..никой няма нищо против теб.Остани при нас.-каза Брук приятелски на Хейли.
Вярно,че и аз нямах нищо против нея,просто исках да поговоря насаме с инатливата си приятелка,защото знаех,че й има нещо и предполагах,че Виктория е основния виновник за това.
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 69
Join date : 06.02.2010

Character sheet
Име: Пейтън Сойър
Положение: Ученик
Гадже::

https://onetreehill.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Haley James Съб Юли 17, 2010 3:03 am

-Ще остана,но за малко..Всъщност мога да остана и за по-дълго тъй като нашите ги няма за постоянно..
Засмях се и чак сега забелязах че стоим прави посредата на коридора и покрай нас трудно минаваха хората..Сега като се поогледах забелязах още няколко познати лица..Видях повечето баскетболисти,но естествено Тим се открояваше с идиотщините които правеше..
-Ъм момичета,искате ли да седнем?Мисля че скоро в коридора ще има задръстване..
Haley James
Haley James
Brooke's twiny mod
Brooke's twiny mod

Брой мнения : 68
Join date : 15.07.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Хейли Джеймс
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://twilight-city.twilight-mania.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Брук Дейвис Съб Юли 17, 2010 5:36 am

Усмихнах се Хейли беше права,но преди да направим каквото и да било към нас се приближи Тим,който очевидно беше пийнал доста:
-Хей,дами Тими е тууук.-каза той и някак си успя да ни прегърне и трите.- Искате ли да се позабавляваме?Никой не отказва на Тим най - големия.
Прехапах устни,за да не избухна в смях,а забелязах,че и на Пейтън и Хейли им е малко трудно да запазят самообладание.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Haley James Съб Юли 17, 2010 8:10 am

Гледах как Брук прехапва устна,а Пейтън сложи ръка на устата си и просто не издържах повече..Избухнах в смях и скоро след мен и Брук и Пейтън се смееха гласно..Тим ни гледаше по-скоро неразбиращо отколкото обвинително..Явно не разбираше на какво се смеем..
-Добре момичета,Тими отива при някоя от непознатите за да си намери компания за вечерта...Брук,Нейт питаше за теб преди малко да знаеш..
Тим се отдалечи,а ние се разсмяхме още по-силно..
-Хайде да седнем момичета..-казах аз през смеха си
Haley James
Haley James
Brooke's twiny mod
Brooke's twiny mod

Брой мнения : 68
Join date : 15.07.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Хейли Джеймс
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://twilight-city.twilight-mania.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Нед Юли 18, 2010 9:29 am

Гледах сцената отстрани и се чувствах не на място. Първо неловката ситуация с Рейчъл после избухването на Брук и сега тя и Пейтън говореха с едно момиче от гимназията... мисля че се казваше Хейли.
Къщата се пълнеше все повече и повече и след време беше пълно с баскетболистите, мажоретките и още много от гимназистите. Обърнах се към Майкъл и Рейчъл които си говореха и се смееха заедно. Когато ги погледнаш отстрани бяха много хубава двойка. Огледах се наоколо и нещо в главата ми просветна и именно това, че трябва да си тръгна... няма вече какво да правя тук и никой няма да забележи липсата ми.
Запроправях си път из тълпата докато се опитвах да стигна до изхода.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 27
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Рейчъл Гатина Нед Юли 18, 2010 9:40 am

Видях,че Нел се отдалечава и си помислих,че явно си тръгва затова се опитах да я спра:
-Хей Нел!-извиках аз,надявайки се да ме чуе-Тръгваш ли си?Рано е ...остани още малко.-казах и аз усмихнато.После допълних-Моля те!Ще се забавляваме.
Рейчъл Гатина
Рейчъл Гатина
Фенче
Фенче

Брой мнения : 30
Join date : 26.06.2010

Character sheet
Име: Рейчъл Гатина
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Нед Юли 18, 2010 10:07 am

Чух в далечината Рейчъл давика моето име и се обърнах за да чуя какво казва. Тя искаше аз да остана, но аз вече бях осъзнала че това не е моето място и трябва да си тръгна, но Рейчъл изглеждаше искренна в това че се забавлява в мое присъстрие но аз не исках да им преча.
Вследващия момент усетих как едно момче горе долу на моите години се блъсна в мен и аз усетих миризмата на алкохол която еитаеше около него.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 27
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Нейтън Скот Нед Юли 18, 2010 1:46 pm

Не знаех какво става покрай мен и къде за бога изчезна Брук. Прекарвахме си толкова добре, а тя изведнъж изчезна с Пейтън. Видях Тими наблизо и го спрях за момент.
- Хей Тими виждал ли си Брук? - той ме погледна пресна юмпрука си в моя и поклати отрицателно глава. Явно тази вечер нямаше да мога да остана сам с нея.
Нейтън Скот
Нейтън Скот
Фенче
Фенче

Брой мнения : 17
Join date : 10.07.2010
Age : 30
Местожителство : София

Character sheet
Име: Нейтън Скот
Положение: Ученик
Гадже:: Брук Дейвис

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Майкъл Даун Нед Юли 18, 2010 9:23 pm

Честно казано,количеството алкохохо,което вече беше изпил и тези танци бяха му зашемитили главата и Майкъл започна да се чуства доста замаян и му причирня пред погледът.Явно беше прекалил със забавленията,затова реши да поседне малко и да се почине.Само,че докато се устремяваше към някой от местата,по пътя си несъзнателно блъсна Нел,която си гоовреше с Рейчъл и се извини,но това беше последното,което напарви преди да започне да повръща.
Просто момчето н ожа да се въздържи и започна да повръща на земята и насатан истинска суматоха.Целият беше блед и изглеждаше ужасно,не си чустваше добре и изведънж се строполи на земята с трясък и загуби несвяст.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пон Юли 19, 2010 2:24 am

След като огледах момчето разбрах, че е Майкъл който изглеждаше ужасно и имах чувството че ще припадне. След като изведнъж се строполи на земята, аз паднах на колене и започнах да го вика, но той така и не се събуди. Рейчъл се приближи колкото можа по-бързо до нас с ръка на уста и ужасено изражение.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 27
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Брук Дейвис Пон Юли 19, 2010 2:38 am

Както си говорехме с Хейли и Пейтън изведнъж,забелязах как хората се отдръпват до стените,а на празното място,което оставаше пред тях се беше свило момче.Махнах с длан на Хейли и Пейтън да ме последват.
Защо винаги точно на моите купони някой се напиваше до...Майкъл?!Направо не можах да повярвам,когато разпознах момчето.15 годишния срамежлив Майкъл?! Съзнанието ми все още не го побираше,но все пак трябваше да направим нещо.При него бяха Нел и Рейчъл и двете изглеждаха ужасени,но все пак някой трябваше да направи нещо.
Втурнах се в кухнята.Попринцип казваха,много неща помагат за изтресняването,но все пак от личен опит знаех,че си има едно хапченце,което върши чудеса.Взех цялата опаковка,а когато се върнах дуригте вече се бяха погрижили Майкъл да дойде в съзнание.Наведох се над него,но си личеше,че все пак още е под силно въдействие на алкохола."Добре,че и аз не съм пияна!" помислих си.Казах успокоително:
- Сега ще ти дам това хапче ти ще го изпиеш и всичко ще бъде наред,а след това ще те заведем вкъщи.
Момчето продължаваше да ме гледа хипнотизирано,но си мислех,че няма да им проблеми.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Люк Майсън Пон Юли 19, 2010 2:58 am

Люк бе чул,че ще се прави купон,а какво по добро начало на вечерта от това.Той си падаше по подобни пероприятия и нямаше как да го пропусне.След известно лутане,Люк най-после откри къщата.Той чувапе музиката от разтояние,което говореше,че партито ще е обнадеждаващо.След няколко крачки до входната врата Майсън звънна на звънеца,но мигновенно се сети,че няма кой да го чуе и плахо отвори вратата(едва ли е заключена).Когато влезе вътре той се огледа къде да отиде и като за начало реши да си налее алкохол.От далеко си личеше,че Люк е от скоро в къщата...още можеше да върви на два крака Very Happy Когато си наля питие момчето се огледа,търсейки организаторката на партито.


Последната промяна е направена от НеЛ...хАтАуЕй на Пон Юли 19, 2010 3:49 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Моля да се използва цвят на съобщенията, който да се откроява или просто да е стандартния цвят на форума.)
Люк Майсън
Люк Майсън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 16
Join date : 18.07.2010

Character sheet
Име: Люк Майсън
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пон Юли 19, 2010 2:58 am

Брук донесе на Майкъл някакво хапче и той като чели за секунди стана по-добре. Сложихме го да седне на дивана за да се свести, а след това щяхме да го заведем вкъщи. Брук изглеждаше спокойна и аз предположих, че не и се случва за първи път. След инцидента с Майкъл, аз и Рейчъл седяхме с часове и си говорехме, а идеята за това да си тръгна се изпари от съзнанието ми.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 27
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Брук Дейвис Пон Юли 19, 2010 3:14 am

Очаквах,че ще стане така.Майкъл изглеждаше малко по-добре и въпреки,че на всеки организъм хапчето му действаше с различна сила,мислех,че сега е наред.Искахме да го закараме у тях,но той настоя да остане и сега стоеше с Нел и Рейчъл,които явно доста си допаднаха.
Усмихнах се на Хейли и Пейтън,който бяха до мен и малко по-спокойно казах:
-Е,май всичко е ОК.
Пейтън се ухили и весело каза:
-Не е като да се случва за първи път на твой купон,така че не се и съмнявам.
Тъкмо Хейли щеше да каже,нещо,когато едно непознато момче ни прекъсна:
-Здравейте.Коя от вас е Брук?
Явно беше разбрал за партито,както повечето съученици от нашия випуск и току-що беше дошъл.Приближих се и казах:
-Аз съм Брук.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Люк Майсън Пон Юли 19, 2010 3:20 am

Люк я огледа от глава до пети като се усмихна доволно:
-Люк Майсън!-каза уверено той като хвана леко раката на Брук и я целуна.-Купона си го бива,но май съм закъснял-каза с подсешка Люк,като посочи свестяващия се Майкъл.-А вие дами...ще се представите ли?!-попита ги той,като ги погледна весело в очите и надигна вежди.


Последната промяна е направена от НеЛ...хАтАуЕй на Пон Юли 19, 2010 3:52 am; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Моля нека се използва стандартен или открояващ се цвят.)
Люк Майсън
Люк Майсън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 16
Join date : 18.07.2010

Character sheet
Име: Люк Майсън
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Peyton Sawyer Пон Юли 19, 2010 3:30 am

Подадох му ръка и казах:
-Пейтън,Пейтън Сойер. - проследих погледа му,който падаше точно върху Майкъл и махнах с ръка - Изобщо не си закъснял.На купоните на Брук такива неща се случват често..
Б.Дейвис можеше да си мисли,че съм забравила,но от мен не можеше да скрие малката тъга,която се беше стаила в погледа й.Нямаше да я оставя,защото знаех,че тя иска да е силна и само затова нямаше да говоря за това с нея пред всички,но пред мен щеше да си каже всичко..аз бях и все още съм най-добрата и приятелка.
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 69
Join date : 06.02.2010

Character sheet
Име: Пейтън Сойър
Положение: Ученик
Гадже::

https://onetreehill.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Къщата на Брук Дейвис. - Page 2 Empty Re: Къщата на Брук Дейвис.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите