One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Гласувайте за нас
by Майкъл Даун Нед Юли 26, 2015 11:17 pm

» Играе ми се РП.
by Майкъл Даун Чет Дек 01, 2011 10:00 pm

» The All Know
by Peyton Sawyer Съб Авг 13, 2011 4:44 pm

» RPG City Forum
by Рейчъл Гатина Нед Юни 05, 2011 12:22 pm

» Това е вашият герой.
by Peyton Sawyer Съб Яну 15, 2011 1:08 pm

» Да се запознаем...
by ejitta Пон Яну 03, 2011 12:43 pm

» Познай песента
by qn4eto1234 Вто Ное 30, 2010 9:23 am

» Кафенето на Карън
by Майкъл Даун Пон Ное 22, 2010 10:24 pm

» Трябва ми...
by Катрин Пон Ное 22, 2010 7:53 am

» Къщата на Катрин
by Катрин Нед Ное 21, 2010 1:29 pm

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


TRIC - ТРИК

+5
НеЛ...хАтАуЕй
Рейчъл Гатина
Майкъл Даун
Брук Дейвис
Peyton Sawyer
9 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Chase Adams Сря Юли 28, 2010 6:42 am

Влязох в Трик и се запътих директно към бара. По принцип не пиех особено, можех да се забавлявам и без алкохол, но точно сега имах нужда от едно хубаво и силно питие, за да накарам главата ми да спре да пулсира. Да, едва ли алкохола щеше да ми помогне, но както и да е.
Седнах на бара.
- Какво да бъде? - попита ме женски глас, а аз отговорих без да я поглеждам.
- Револвер с няколко потрона за да се гръмна. - отговорих й и се заиграх с ключовете си.
След няколко секунди я погледнах и не мога да отрека, че си глътнах граматиката.
- Голямо уиски, чисто. - добавих сериозно.
Chase Adams
Chase Adams
Фенче
Фенче

Брой мнения : 20
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Чейс Адамс
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Мия Каталано Сря Юли 28, 2010 7:58 am

Това момче знаеше как да направи впечатление. Усмихнах се.
- Ако имаш главоболие или нещо подобно, уискито не е най-доброто решение. Но предполагам знаеш това. - дадох му уискито, което поиска и бръкнах в чантата си. Извадих аспирин и му налях чаша вода. - Това ще ти свърши по-добра работа. - намигнах му и отидох да облубжа една от масите.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Chase Adams Сря Юли 28, 2010 8:36 am

Проследих я с поглед извъртайки глава зад рамо.
- Бива си я. - измърморих си, а след това погледнах към аспирина, който ми остави.
Изспих го, определено щеше да свърши по-добра работа, но все пак не се отказвах и от уискито. Мм супер, лекарство и алкохол - страхотна комбинация за натравяне.
Когато момичето се върна зад бара и започна да прави някакъв коктейл я погледнах.
- Чейс Адамс. - представих й се. - Ще имам ли честта да разбера и твоето име?
Chase Adams
Chase Adams
Фенче
Фенче

Брой мнения : 20
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Чейс Адамс
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Мия Каталано Сря Юли 28, 2010 12:09 pm

- Мия Каталано. - казах аз, без да се обръщам. След това се приближих и наведох глава така, че лицата ни бяха на няколк осантиметра разстояние. - Постарай се да не го забравяш. И хей, откажи се от револвера. Голяма зауба ще е.- след което се отдръпнах.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Chase Adams Сря Юли 28, 2010 12:47 pm

- Мислиш ли? - попитах я. - Едва ли ще е чак такава загуба, надали на някой ще му липсвам. - свих рамене и отпих от уискито, изведнъж ми стана адски горещо. Е алкохола и за това нямаше да ми помогне, но както и да е.
- Най-малкото ще ми мине главата. Първо многооо ще боли, но после ще умра и готово...
Chase Adams
Chase Adams
Фенче
Фенче

Брой мнения : 20
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Чейс Адамс
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Мия Каталано Сря Юли 28, 2010 12:52 pm

- Това не е на добре. Дадох ти лекарство, смеси го с алкохол и ако влезеш в болница, ще се чувствам виновна. - другата сервитьорка дойде. Смяната ми беше свършила. Направих си коктейл, свалих престилката и седнах на бара до него. - Сега след като смяната ми свърши и имам достатъчно време за приказки, би ли ми казал каква е причината за главоболието ти? - попитах го и облегнах глава на ръката си, като се обърнах към него.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Chase Adams Сря Юли 28, 2010 12:56 pm

- Да. - кимнах леко. - Не съм спал от 3 дни. - отговорих й и се обърнах към нея, също както тя беше подпряла глава на ръката си.
- А не съм спал от три дни, защото...всъщност и аз не знам защо. - е знаех, но ако й го кажеш щях да се покажа като абсолютен кретен.
Как да й кажа, че всяка вечер през тези 3 нощи бях с различна мацка и докато се прибера ставаше сутрин и време за училище.
Кретен, знам си аз, но край приключвах с мимолетните връзки, писваше ми от тях.
- Просто не можех да спя, сега си лекувам главоболието и после смятам да се наспя.
Chase Adams
Chase Adams
Фенче
Фенче

Брой мнения : 20
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Чейс Адамс
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Мия Каталано Сря Юли 28, 2010 1:03 pm

- Най-доброто лекарство против безсънието е нощното плуване. Повярвай ми, знам го от личен опит. И аз не можех да спя, когато започнах да работя тук, но басейнът оправяше проблема. Пък и недоспиването не е чак толкова лошо нещо, стига да си струва причината, поради която стоиш буден. Наздраве за безсънието и главоболието, което създава. - засмях се и отпих от чашата си.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Chase Adams Сря Юли 28, 2010 1:11 pm

- Наздраве. - засмях се и доизпих уискито си на един дъх. - Добре, щом толкова разбираш от лакарства, какво ще кажеш да си направим едно нощно плуване? - попитах я.
- Имам басейн вкъщи, мотора ми е отвън. Ще стигнем за максимум 5 минути. - свих рамене и повдигнах вежда. - Не приемам отказ освен, ако не те е страх от мен...спокойно, не съм откачен убиец.
Chase Adams
Chase Adams
Фенче
Фенче

Брой мнения : 20
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Чейс Адамс
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Мия Каталано Сря Юли 28, 2010 1:15 pm

- В Трий Хил няма откачени убийци. Не е възможно да се случи нещо толкова интересно. - засмях се. Понякога и аз получавах главоболие, само че от адската скука, която ме обземаше. Взех чантата си и си облякох якето. - Добре. Да вървим. Но първо ще минем през нас, за да си взема банския. - Дръпнах го за ръката и излязохме от бара.

П.П. Пиши направо у вас, ако искаш.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пон Авг 02, 2010 8:15 am

Поредния работен ден започваше и аз точно навреме влязох в Трик. Заведението отново беше пълно, затова малко трудно стигнах до бара, но успях. Заех се за работа веднага, защото време за губене нямаше.
Видях много познати, но и непознати лица в залата и след поредния клиент се строполих на един от столовете зад бара. Бях се вглабила в мислите си, когато някакъв мъж седна отпред и се заоглежда може би за някой да го обслужи. Въздъхнах и се изправих от мястото си. Човекът пред мен имаше ледено изражение, но беше много красив.
- Какво да е? - попитах щом се приближих. Той ме огледа отдолу до горе и с усмивка каза:
- Едно уиски. И по бързо. - обърнах се към шишетата и извъртях очи. Ама че задник!
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Кристиан Моргън Пон Авг 02, 2010 9:56 am

Влязох в заведението и се отправих точно към бара. Денят ми беше ужасен, сделката, която готвех от месеци беше на път да се разпадне, заради невежеството на онзи идиот Конър. Когато седнах, към мен се приближи барманката. Беше секси.
- Какво да е? - попита тя щом се приближих. Не искаше да знае какво искам, точно сега и тук с нея, затова отвърнах просто:
-Едно уиски. И по бързо. -постави питието ми пред мен, изглеждаше леко ядосана, едва сдържах усмивката си при това, фантазиите ми вече придобиха друг облик...-Знаеш ли, остави бутилката.
Кристиан Моргън
Кристиан Моргън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 43
Join date : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пон Авг 02, 2010 1:49 pm

- Знаеш ли, остави бутилката. - каза мъжа пред мен. Признавам беше хубав, но не ми се искаше да си представям за какво си мисли. Бях уморена и не ми се занимаваше с такива като него. - Защо ме гледаш така? - моля?! Аз съм го била гледала? А той? Само ме зяпа. За бога, тук съм само барманка!
- Кой е казал, че те гледам? - той се усмихна с подла усмивка и отпи от чашата си за пореден път.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Кристиан Моргън Пон Авг 02, 2010 2:02 pm

-Добре, както кажеш!-плъзнах погледът си още веднъж по тялото й, преди да се обърна към дансинга. Наистина беше много красива, но ако си мислеше, че щях да тичам след нея, както повечето хлапаци в града, ужасно грешеше. Отпих още една глъдка от парещата течност, която свободно се разля в устата ми. Там, където исках барманката да вкара езика си. Познатата, приятна болка премина през гърлото ми. Оставих чашата на бара и се запътих към дансинга, където забелязах новата си жертва. Русата й коса беше вързана на конска опашка, полата й сигурно би могла да мине за колан. Да тази беше лесна.
Кристиан Моргън
Кристиан Моргън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 43
Join date : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пон Авг 02, 2010 2:14 pm

Гледах го как танцува с онази и лицето ми се изкривяваше в грозни гримаси на отвращение. Този не беше тип който ще харесам и съм сигурна, че той е презадоволен да е с онази там горе. Продължих работата си, защото на мен ми плащаха да работя, а не да гледам разврат. Той се върна до бара, сипа си едно голямо и го изпи наекс, като погледна за миг към мен и се върна при русокосата му партньорка.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Кристиан Моргън Пон Авг 02, 2010 2:30 pm

След още няколко танца, имах нужда да седна зад бара интереснота беше дали е заради глупоста на Пам...Пал..Пат или нещо подобно. Настаних се пред бара и казах на барманката, която изглеждаше леко разочарована, да донесе още една чаша за блонди. Тази явно беше пияна, колкото и тъпа. Всяка дума излязала от устата й беше пълна глупост, но честно казано внианието ми беше привлечено от момичето зад бара. Наблюдавах я как работи, когато усетих усните на блонди на вратът ми и се казваха нагоре към устните. Ръката й нежно докосваше копчетата на ризата ми, спускайки се надолу и надолу и надолу...
Кристиан Моргън
Кристиан Моргън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 43
Join date : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пон Авг 02, 2010 2:40 pm

Не обръщах внимание да двойката която не се въздържаше от нищо. Момичето се натискаше на онзи, а той просто седеше и пиеше още и още... Имаше прекалено много хора и прекалено много работа за да се занимавам с тях. Към мен се приближи един от честите клиенти който ми беше много симпатичен.
- Хей, Даниел! - погледнах го и се усмихнах. - Обикновенното? - той кимна и аз му сипах една бира. Усетих размърдване от другия край на бара и след като се огледах разбрах, че беше онзи с русокосата. Той се приближи до нас и с ядно изражение.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Кристиан Моргън Пон Авг 02, 2010 2:55 pm

Тази продължаваше да спуска ръката си към колана ми. Тогава забелязах, че към бара се преближи някакво момче, говореше с барманката. Не знам какво се случи в този момент, но това което изпитах не беше никак безобидно. Не знайно защо ми се прииска да извия врата на хлапака. Хванах ръката на пачаврата, която вече се беще настанила в скута ми, по-грубо от необходимото. Когато телефона ми извибрира. Каква изненада, беше Конър! Задърпах онази към русокоска зад бара и я поставих да един от столовете.-Сметката!-извиках към нея.-Погледнах към табелката с името й. Усмихвайки се.-Е, Нел..Нел Хаталуей беше ми приятно. Подадох двете банкноти, точно пред лицето й, намигнах леко и прошепнах:Задръж рестото. А също ще съм ти благодарен да се погрижеш за тази.-казах и посочих блонди. След това се обърнах и излязох от дискотеката, за да отида на срещата с Конър. Колкото и да не исках да тръгвам, трябваше да видя какво е свършил.
Кристиан Моргън
Кристиан Моргън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 43
Join date : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пон Авг 02, 2010 3:05 pm

Не можех да повярвам какво направи онзи! Подаде ми двете банкноти все едно бях накаква уличница.... беше оставил и голям бакшиш. Даниел седеше на мястото си и гледаше в мен с интерес за това което стана. Аз го погледнах и повдигнах рамене. След това се обърнах към развратницата която изглеждаше мъртво пияна и се отправих към нея.
- Ще ти извикам такси, а ти само ще му кажеш къде живееш. Става ли? - тя кимна и аз продължих със задълженията си.
Щом свърши смяната ми, взех якето си и се отправих към изхода, а после направо към дома си.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Чет Авг 05, 2010 2:13 pm

Отново бях на смяна. Пак бях на работа. Веднага щом отидох се заех със задълженията си, за да може колегата ми да си тръгне. Докато обслужвах хората, някои с усмивки на лица, други намръщени, не мислех много за Кристиан. Днес заведението беше необичайно пълно, затова имах много работа за вършене. По някое време чух силно потропване по бара, обърнах се и видях човека който най-малко очаквах да видя отново.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Кристиан Моргън Чет Авг 05, 2010 2:22 pm

-Нещо силно.-казах към барманката така все едно не я познавах. Изглеждаше някак наранена, но тя сама избра. Не е редно сега да се прави на невинна жертва.
-Разбира се.-отговори машинално и се усмихна, но тази усмивка не беше истинска, не беше онази, която харесвах. След малко се върна и постави нещо пред мен. Гледаше ме в продължение на няколко минути, искаше да ми каже нещо, но не смееше.
-Какво?!-попитах, когато не издържах на погледа й.
Кристиан Моргън
Кристиан Моргън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 43
Join date : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Чет Авг 05, 2010 2:28 pm

Поклатих глава, обърнах се и продължих с работата си.
Видях много познати хора, но с всички бях на здравей, как си? и това е. Все пак бях на работното си място. През следващия половин час, не погледнах и веднъж към Кристиан. Не беше редно и по държанието му разбирах, че не съм желана. Той не искаше да разговаря с мен вече. Може би аз бях виновна, но какво друго можех да направя? Оттърсих се от тези мисли и продължих да правя това което харесвам и за което ми плащат. Да работа тук.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Кристиан Моргън Чет Авг 05, 2010 2:38 pm

Отпивах от течноста малко, по-малко. Чаках Конър да се появи. Надявах се да не е толкова глупав и да го направи. Станалото вчера още се въртеше в главата ми. Не, не това с Нел. Чудех се защо Конър би желал да ме нарани. Не искаше да ме убие, но тогава какво е целял?! В момента се държах, като последния идиот. Извиках го тук, но от историята с барманката не ми остана време да проуча нещата. Поръчах си още едно.
Кристиан Моргън
Кристиан Моргън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 43
Join date : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Чет Авг 05, 2010 2:43 pm

Той поръча още едно. Само да знаеше колко е силно това което пие, нямаше да го гълта като сода. Щом занесох поредната чаша той ме погледна с презрение. Все едно аз бях виновна за нещо станало с него. От това ме заболя, но не исках да го показвам. След около един час, до него се приближи един мъж, горе долу на неговите години. Седна и ме извика. На лицето му имаше мазна усмивка която ме накара да потрепера и си поръча една бира. Огледа ме както Кристиан когато ме видя за първи път и първата ми мисъл при това беше "Мъже! Всички са еднакви!"
Те говориха известно време и тогава чух непознатия да вика към мен:
- Хей ти русокосата сладурана! Донеси ми още една бира! - бях изумена!
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Кристиан Моргън Чет Авг 05, 2010 2:52 pm

Конър си поръча още една бира. Мисля, че бях готов да го убия заради начина по който се обърна към нея. Погледнах го на кръв, а той просто вдигна ръмене и се усмихна идиотски. Нел постави бирата прид него, когато той хвана ръката й. Започна да задава неодобни въпроси на момичето, към което вече бях силно привързан макар и да не го показвах. Музиката беше силна, а всеки зает от заниманията си. Никой не обръщаше внимание на това, което ставаше. Хванах го за яката и го отблъснах назад. Юмрукът ми се заби в лицето му. Обърнах се към Нел, която стоеше и гледаше, като ударена.
-Ето, има и по-лоши от мен.-платих сметката и излязох набързо
Кристиан Моргън
Кристиан Моргън
Фенче
Фенче

Брой мнения : 43
Join date : 21.07.2010

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК - Page 2 Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите