One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Гласувайте за нас
by Майкъл Даун Нед Юли 26, 2015 11:17 pm

» Играе ми се РП.
by Майкъл Даун Чет Дек 01, 2011 10:00 pm

» The All Know
by Peyton Sawyer Съб Авг 13, 2011 4:44 pm

» RPG City Forum
by Рейчъл Гатина Нед Юни 05, 2011 12:22 pm

» Това е вашият герой.
by Peyton Sawyer Съб Яну 15, 2011 1:08 pm

» Да се запознаем...
by ejitta Пон Яну 03, 2011 12:43 pm

» Познай песента
by qn4eto1234 Вто Ное 30, 2010 9:23 am

» Кафенето на Карън
by Майкъл Даун Пон Ное 22, 2010 10:24 pm

» Трябва ми...
by Катрин Пон Ное 22, 2010 7:53 am

» Къщата на Катрин
by Катрин Нед Ное 21, 2010 1:29 pm

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


TRIC - ТРИК

+5
НеЛ...хАтАуЕй
Рейчъл Гатина
Майкъл Даун
Брук Дейвис
Peyton Sawyer
9 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

TRIC - ТРИК Empty TRIC - ТРИК

Писане by Peyton Sawyer Пет Фев 12, 2010 5:39 am

TRIC - ТРИК HaleyTric
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 69
Join date : 06.02.2010

Character sheet
Име: Пейтън Сойър
Положение: Ученик
Гадже::

https://onetreehill.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Брук Дейвис Пон Фев 22, 2010 12:34 pm

-Това,не е официална местна забележителност,но може да се каже,че за нас от гимназията на Три Хил си е точно такава.-обясних преди да влезем в Трик.
-Познай кой пее тази вечер.-ухили се Пейтън
-Хейли?-отговорих светкавично
-Точно така.Много е добра и тя също е наша съученичка.-обясни приятелката ми.
Тримата се настанихме на бара и зачакахме изпълнението.Майкъл определено беше хубав,но май беше малък:
-На колко си?-обърнах се към него с лукава усмивка.
Пейтън погледна часовника си и се заоглежда наоколо сякаш очаквае,някой.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Майкъл Даун Пон Фев 22, 2010 12:49 pm

Мястото беше прекрасно и със тази нажежена атмосфера наоколо,вечерта се очертаваше да бъде инетерсна.Нямаше търепние да чуе Хейли,обаче преди това му се наложи да отговори на доста неудобен въпрос на Брук.Като чу какаво го пита,той се притесни и се изчерви целият:
-Това,наистина не го очаквах-каза той и се опита да се овладее.
-Недей така-засмя се Брук и го потупа леко по рамото.Просто като те гледа човек със това изваяно и мускулесто тяло,всеки би ти дал поне 18,обаче аз мисля,че си по-малък.
Нещата наистина ставаха все по-горещи и напрегнати и момчето започваше да се чуства така,сякаш го пържят на бавен огън.
-Не й обръша внимание,тя винаги се държи така със новите и няма да ги остави,докато не разбере и най-важните неща за тях-отвърна Пейтън,която се чудеще докъде може Брук да стигне.
-Няма нищо лошо да питаш,а аз ще ти отговоря-усмихна се веече по-освободено Майкъл и добави:НА 15 съм-кратко и ясно каза той и нямаше търпение да види изражението й.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Брук Дейвис Вто Фев 23, 2010 11:10 am

-Ама ти сериозно,ли?-изненадата ми ясно си пролича.
Не бих предположила,че е само на 15.Червенината по бузите му малко по малко се разнесе и вече по-спокойно той каза:
-Да,на 15 съм.
Хейли излезе на сцената и се разнесе новата й песен.Усмихнах се и хванах Пейтън и Майкъл за ръцете:
-Хайде,време е малко да потанцуваме.
Май и двамата нямаха особено желание,но пък това щеше да се промени.Всички обичаха да танцуват с Брук Дейвис,пък и това момче трябваше да бъде предразположено все някак.Реших да спра със закачливите погледи,понеже очевидно го караха да се притеснява.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Майкъл Даун Вто Фев 23, 2010 11:55 am

Групата започна да танцува и под нежният глас на Хейли и мелодичната музика на бандата,Майкъл започна да се отпуска и да забравя за своето притеснение от факта,че се намира във компанията на две толкова красиви момичета.Норммално беше за него да реагира така,но реши да се отпусне повееч и да не държи като някакъв срамежлив госопинчо.
-Надявам се,че не ти изглеждам като някакъв дербосък заради възрастта си-каза Майкъл,докато беше хванал двете момичета и танцуваше.
-Нищо подобно,мисля че си много сладък и тази товя сламежливост те прави доста чаровен-отвърна Брук,която беше твърдо решила да се държи сериозно,независимо,че много харесваше момчето.
-Освен това-добави Пейтън,окято след дълго мълчание се обади,това не трябва да те тревожи,защото във гимназията има толкова много комплексари,че твоята възраст сравнение със тях е супер.
Момчето леко се усмихна и всякакво напрежение отпадна от него.Сле дмалко песента свърши и тримата аплодираха ХЕйли,окято беше прекрасна и вдигна цялоот заведение на крака.
-Ако нямате нищо портив,ще ме запознаете ли със нея?-обърна се Майкъл към двете момичета,който бурно ръкопляскаха на своята приятелка.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Peyton Sawyer Сря Фев 24, 2010 5:48 am

-Разбира се.-отвърнах.
Хейли задъхано изчезна към гримьорната,а Брук ни направи знак да я последваме.Не,че аз не знаех къде отиваме,дори по-добре от нея,но все пак.Майкъл се оказа добро момче.Изглеждаше свестен пък и беше рпятно с него.Още един нов приятел.Усмихнах се на мисълта си,а приятелката ми наруши тишината:
-Имаш късмет,че сме с вътрешен човек,иначе нямаше шанс - и явно само,за да го подразни тя добави-хлапе.
Засмях се и леко саркастично подметнах:
-Може би аз съм единствената голяма.-след,което смигнах на Брук,защото знаех,че съм я подразнила.
-Хей!-намуси се тя и леко ме перна по рамото.
С подобно тривиални разговори продължихме по пътя за гримьорната и не след дълго вече бяхме там.Б.Дейвис театрално застана пред вратата и заговори:
-Готови ли сте за срещата с единствената,неповторимата певица на Трик?
-Готови.
-Хейлс,ние сме.-казах и потропах-Водим ти един фен.
Тя се показа с усмивка и ни пусна вътре:
-Здравейте,Пейтън,Брук и?- с усмивка погледна към Майкъл,а след това вердо обяви-Аз съм Хейли.
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 69
Join date : 06.02.2010

Character sheet
Име: Пейтън Сойър
Положение: Ученик
Гадже::

https://onetreehill.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Майкъл Даун Сря Фев 24, 2010 10:22 am

Леле,истинска стресова ситуация преживя или със две думи просто шок,щом групата влезе вътре и Майкъл се изправи срещу Хейли.Искаше да каже нещо,но гласът му заглъхна и стоеше няколко секунди като статуя и глупаво гледаше към момичето.Сигурно си бе ше смешно,но той никога не беше се намирал във такава шокова ситуация и освен това беше малък,а не някакъв отракан тинейджър,който да ръси глупости и да се опитва да впечатли момичетата.
-Хей,Майкъл добре ли си?-попита Брук,щом видя изражението на лицето му.Какво ти стана,защо не поздравиш приятелката ни?
-Сигурно е от вълнението,Хейли-каза Пейтън и се опита да го разтърси леко.Не е попадал във гримьорна на такава зведа,пък и дойде едва преди два-три дена.
Майкъл се опита да се окопити,усмихна се нервно и подаде ръка:
-Здравей,казвам се Майкъл- със леко треперещ глас се обади и продължи:Радвам се да се запознаем и ме извини за тази реакция,но наиситна не знаех какво да правя,щом те видях-отвърна момчето и се изчерви толкова силно,че цялото му лице порозовя.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Рейчъл Гатина Чет Юли 08, 2010 6:33 am

Беше точно 8 когато влязох в Трик.Заведението както винаги беше много претъпкано и си помислих,че може и да не открия Майкъл.Без да губя време се запътих към бара.
Тази вечер исках наистина да се забавлявам и знаех ,че ще е си прекарам страхотно щом той дойде.Поръчах си кола с много лед и се оглеждах за Майкъл.
Рейчъл Гатина
Рейчъл Гатина
Фенче
Фенче

Брой мнения : 30
Join date : 26.06.2010

Character sheet
Име: Рейчъл Гатина
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Майкъл Даун Чет Юли 08, 2010 1:26 pm

Предстоеше му първата вечер със момиче и нямаше си представа как точно трябва да се държи.Вълнението и притесневнието му го бяха завладели и му трябваше известно време да се успокои.Рейчъл направо го зашемети след първата им среща и си беше направо късметлие,че ще излезе със нея.Това градче му однесе толкова много щастие,така че щеше да се възползва и с малкозакъсенние влезе в закъснението.
Както обикновенно,имаше доста хора и му бе трудно да зърне Рейчъл,но след като тълапта се разпръсна,видя я на бара и бавно се запъти към нея.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Рейчъл Гатина Чет Юли 08, 2010 1:41 pm

Щом видях Майкъл да се запътва към мен,веднага се усмихнах и го поздравих:
-Здрасти,Майкъл!Вече си мислих,че си се отказал.Как си?Какво ще пиеш?
Той беше много хубаво момче,имаше мускулесто и здраво тяло.Когато се усмихваше беше наистина чаровен.С нетърпение очаквах да се сближа повече с него.
Рейчъл Гатина
Рейчъл Гатина
Фенче
Фенче

Брой мнения : 30
Join date : 26.06.2010

Character sheet
Име: Рейчъл Гатина
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Майкъл Даун Чет Юли 08, 2010 1:53 pm

-Здравей,Рейчъл,радвам се да теви дя-поздравия дчисотсърдечно той и леко целуна ръката й.Беше леко виновен за закъснението и затова каза:Съжалявам,ако се наложило да ме чакаш,обаче имах работа вкъщи и не можах да дойда.
-Няма нищо,разбирам те-отвърна му момичето и се засмя.А сега ще пиеш ли нещо?
-Я да видим-уж с сереозно изражение го каза,но в действително се забавляваше и като погледна към бармана каза:Ще искам една студена кола и една минерално вода.
Докато чакаше поръчката си,отново погледна към Рейчъл и целият се разтрепери.Не беше виждал по-хубаво момиче от нея,но акто това все пак беше първа среща,реши да не приказва много,за да не изгглежда досаден като останалите.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Рейчъл Гатина Пет Юли 09, 2010 10:50 am

Наистина се забавлявах!Майкъл беше невероятен,но малко ми се стори притеснен.Реших да го заговоря за нещо свързано със спорт,надявайки се ,че така ще го предразположа:
-От кога тренираш?Предполагам отдавна,защото вчера впечатли всички.-попитах аз с усмивка и тонът ми стана леко закачлив.
Рейчъл Гатина
Рейчъл Гатина
Фенче
Фенче

Брой мнения : 30
Join date : 26.06.2010

Character sheet
Име: Рейчъл Гатина
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Майкъл Даун Пет Юли 09, 2010 12:33 pm

Това момиче знаеше как да предразполага хората и лекото притеснение,което го беше обхванало в началото бързо изчезна и се отпусна.Нормално,след такъв ден,където побърка хората със изпълненията си и предизвика истински фурор,нормално беше да почуства и умора.
-Ако щеш вяврвай,обаче аз тренирам само около шест месеца и то преди да дойда в рада-отвърна с усмивка момечто и забеляза как Рейчъл остана втерщена.
-Ти сериозно ли?От толкова малко време тренираш?Та ти вчера направо разби всички със таланта си,който показа-завърши изумена тя невярваща,че за толкова кратко време е усвоил всички тънкости.
-Като цяло обичам спортът,но ако не беше баща ми,който ме насочи към баскетоболът и не бе събудил тази страст в играта,едва ли сега щяхма да си говорим с теб.завърши Майкъл и си изпи до дъно колата.
Разговорът вървеше пирятно,но почуства глад и затова поръча да му донесат нещо.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пет Юли 09, 2010 12:38 pm

Влязох в Трик и се огледах. Боже, тук имаше много хора, а аз не познавах никой от тях. Обиколих навсякъде и накрая видях Майкъл и Рейчъл на бара, които явно много се забавлязаха. Не исках да им преча, но реших да поздравя Майкъл за присъединяването му към отбора по баскетбоЛ. Тръгнах с бърза крачка към тях и седнах на най-близкия стол до Майкъл, който се обърна към мен равнодушно и се усмихна приятелски. Хм.. това е добре.
- Здравей Майкъл, Рейчъл. Извинявайте ако ви прекъсвам. Аз съм Нел, а междудругото, браво за вчера... справил си се отлично.
Усмихнах му се и той кимна леко, а до него Рейчъл се надигна и ме огледа любопитно.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 27
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Рейчъл Гатина Пет Юли 09, 2010 1:17 pm

След като едно непознато момиче седна близо до нас и поздрави Майкъл и мен,аз я погледнах любопитно.Не бях я виждала преди и нея познавах.
-Здравей,а ти си?-попитах аэ и шеговито казах на Майкъл-Явно вече имаш доста почитателки.
Допих колата си и си поръчах още една.
Рейчъл Гатина
Рейчъл Гатина
Фенче
Фенче

Брой мнения : 30
Join date : 26.06.2010

Character sheet
Име: Рейчъл Гатина
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Майкъл Даун Пет Юли 09, 2010 1:57 pm

-Чудесно,радвам се,че се присъедини към нас-отвърна момчето и много му стана приятно този интерес към него и че трудът му се е възнаградил по такъв начин.Сега изглеждаше стана заненитост или по-точно популярно момче в градът и нямаше да се учуди ако види тълпа нахлуващи момичета.
-Моите поздравелния,Майкъл скоор ще имаш своя фен група от красиви момичета-леко се избъзика Рейч и той се изчерви.
Тази тема за момичета започваше да се чуства доста неудобно и затова се обърна към Нел:
-Аз се казвам Майкъл Даун и се радвам да се запознаем.Искаш ли да те почерпя с нещо?-предложи услужливо той.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Пет Юли 09, 2010 2:03 pm

Щом погледнах Рейчъл, разбрах че всъщност не ми е тук мястото и се почуствах гузна. Те имаха среща, а аз дори не се замислих да я прекъсна.
Майкъл се усмихна и ми предложи питие, но аз светкавично отвърнах.
- Не, благодаря. Съжалявам че прекъснах срещата ви и ми беше приятно да се запознаем Майкъл. - погледнах за последно към Рейчъл и се запътих към изхода.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 27
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Рейчъл Гатина Пет Юли 09, 2010 2:25 pm

След като непознатото момиче си тръгна така внезапно,се почувствах леко виновна.
-Оуу,да не би аз да...-рекох аз и вдигнах раменете.
След това си платих сметката и казах закачливо на Майкъл:
-Още една твоя фенка си тръгва,защото стана късно.Но може някой път,ако ти е свободен графикът, да ми дойдеш на гости.Живея сама,без родители.Леко му намигнах и му благодарих за приятната среща с невинна целувка...
Рейчъл Гатина
Рейчъл Гатина
Фенче
Фенче

Брой мнения : 30
Join date : 26.06.2010

Character sheet
Име: Рейчъл Гатина
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Майкъл Даун Пет Юли 09, 2010 3:02 pm

Тази целувка накара сърцето му да забие,тялото му да изтръпне и няколко секунди остана нещо като в транс.Тази нощ наистина си изкара страхотно и се надяваше,че ще има занапред такива вечери.
Рийчъл се оказа доста мило и откровенно момиче,все неща котйто допадаха.Надяваше се,че и Нел ще види,защото сега момичето си тръгна веднага и неможаха да си поговорят.
-Със нетърпение ще чакам възможността да ти дойда на гости и да се позабавляваме-отвърна момчето и си допи питието.А кега,време за тръгване и за една почивка,защого целият ден правихме какволи не-завърши мочмечто и излезе навън.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Мия Каталано Пет Юли 16, 2010 2:38 pm

Мия довършваше смяната си. Беше забърсала и последната маса от клуба, която й се полагаше в смяната. Отиде зад бара и захвърли престилката си на стола. Чувстваше се смазана. Денят й мина прекалено динамично и почти не беше спала. Сипа си една кола с много лед и резенче лимон и седна от другата страна. Озова се до някакво момче, което до сега не беше виждала, но беше прекалено уморена за да се поинтересува. Допи напитката си и запали колата си за да се прибере да поспи, но реши преди това да се отбие да види как върви купона у Брук.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Нед Юли 18, 2010 9:37 am

Влязох в Трик за втори път, а повода беше че в гимназията имаше обява за работно място тук и аз реших да се пробвам като барманка тук. Покрай мен имаше много хора затова се запътих към бара и там видях един мъж на около 25-26 и реших да попитам него. Щом го поздравих той започна да ме оглежда като започна от вързаната ми на висок кок руса коса и стигна до черните ми кецове и се усмихна. Обясних му всичко за това как искам да бъда барманка тук и той ми показа всичко което трябваше да знам и тогава започна първият ми работен ден в Трик.
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 27
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Рейчъл Гатина Вто Юли 20, 2010 3:06 am

Беше късно вечерта и умирах от скука.Реших да отида в ТРИК,за да се поразсея малко.Отидох към бара и си поръчах една водка.След това огледах барманката и забелязях,че това е Нел.
-Хей Нел?Ти от кога работиш тук??
Рейчъл Гатина
Рейчъл Гатина
Фенче
Фенче

Брой мнения : 30
Join date : 26.06.2010

Character sheet
Име: Рейчъл Гатина
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by НеЛ...хАтАуЕй Вто Юли 20, 2010 3:54 am

Вече от няколко дни аз бях барманка в Трик, а днес беше поредния ми работен ден. Късно вечерта се появи Рейчъл, която седна на брара и си поръча водка. Първоначално не ме погледна и не разбра, че пред нея стоя аз, но след около минута тя вдигна поглед и ме погледна учудено.
- Нел! Ти работиш тук? - озглеждаше изненадана, но и беше приятно да ме види както и на мен нея.
Сипах й питието и се усмихнах на среща й.
- Здравей Рейч! Ами.. вятъра ме довя тук. Търсех си работа, а в гимназията имаше обява и ето ме тук. - тя отпи от водката си и аз забелязах за част от секундата, уморената част от нея. - Хей... има ли някакъв проблем?
НеЛ...хАтАуЕй
НеЛ...хАтАуЕй
The Craziest Mod
The Craziest Mod

Брой мнения : 195
Join date : 08.07.2010
Age : 27
Местожителство : Tree Hill

Character sheet
Име: Нел Хатауей
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Рейчъл Гатина Вто Юли 20, 2010 5:10 am

-Не!-отговорих аз.Странно защо Нел си мислеше,че имам проблем,явно защото изглеждах отегчена.
-Просто ми е много скучно-отвърнах й с усмивка и добавих:
-Много се радвам за теб.Тук наистина е добро място за работа.
Рейчъл Гатина
Рейчъл Гатина
Фенче
Фенче

Брой мнения : 30
Join date : 26.06.2010

Character sheet
Име: Рейчъл Гатина
Положение: Ученик
Гадже:: -

http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Мия Каталано Вто Юли 27, 2010 3:48 pm

Поредната смяна в Трик. Бях свиканала на режима да нямам почти никакво време да погледна събитията. На купон в Брук, на гости в Майкъл, нон стоп запознанства, притичване до вкъщи и отново тук. Ежедневието ми си го биваше. След като сервирах един от най-известните коктейли на някаква двойка се върнах зад бара.
- Мия, би ли поела тук, за малко. Трябва да се обадя по телефона. - каза ми барманът.
- Разбира се, няма пробелм. Но не се бави много, защото има доста клиенти.
Чудех се наистина - как може да има толкова много клиенти, но никой от моите приятели. Сигурно все още се оговаряха дали да дойдат. Винаги гласуваха за Трик и идваха в последния момент.
Мия Каталано
Мия Каталано
Фенче
Фенче

Брой мнения : 81
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Мия Каталано
Положение: Ученик
Гадже:: Чейс Адамс

Върнете се в началото Go down

TRIC - ТРИК Empty Re: TRIC - ТРИК

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите