One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Гласувайте за нас
by Майкъл Даун Нед Юли 26, 2015 11:17 pm

» Играе ми се РП.
by Майкъл Даун Чет Дек 01, 2011 10:00 pm

» The All Know
by Peyton Sawyer Съб Авг 13, 2011 4:44 pm

» RPG City Forum
by Рейчъл Гатина Нед Юни 05, 2011 12:22 pm

» Това е вашият герой.
by Peyton Sawyer Съб Яну 15, 2011 1:08 pm

» Да се запознаем...
by ejitta Пон Яну 03, 2011 12:43 pm

» Познай песента
by qn4eto1234 Вто Ное 30, 2010 9:23 am

» Кафенето на Карън
by Майкъл Даун Пон Ное 22, 2010 10:24 pm

» Трябва ми...
by Катрин Пон Ное 22, 2010 7:53 am

» Къщата на Катрин
by Катрин Нед Ное 21, 2010 1:29 pm

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Пейките на игрището

5 posters

Go down

Пейките на игрището Empty Пейките на игрището

Писане by Peyton Sawyer Сря Фев 10, 2010 6:04 am

Пейките на игрището 1.1219414800.100_3079
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 69
Join date : 06.02.2010

Character sheet
Име: Пейтън Сойър
Положение: Ученик
Гадже::

https://onetreehill.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Майкъл Даун Нед Фев 21, 2010 7:32 am

След пристигането си във Уан Три Хийл и покрай цялото преместване на багажа им,Майкъл най-сетне успя да намери време и за себе си и реши да обиколи това малко прекрасно градче.Заедно със семействоот си,щееш да остане поне за няколко години тук,така че нямаше да е зле да се запозане със обстановкта и защо не със местното население.
Набързо се облече,предупреди майка си,че ще закъснее за вечеря и се отпарви към игрището до реката,където би трябвало да играят момчетата от училището.Горе-долу разсотянието,окето измина не беше малко,но пък беше доста бърз и след половин час се настани на пейките на гирището и оттма започна да наблюдава тернировъчните мачове.Във момента играеха два отбора,чийто капитани Нейтън Скот и Лукас Скот демонстрираха чудесна игра и направиха няколко фанатастични разигравания.Беше чул за тях,но искаше наживо да ги види и ето,каква прекрасна възможност се откри пред него.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Брук Дейвис Нед Фев 21, 2010 11:44 am

Решихме,че няма по-подходящо място от игрището при реката.Там със сигурност щяхме да срещнем някой и нямаше да сме само двете,но какво пък.Огледах се напред.Момчетата от училище играеха,а някой непознат стоеше на пейката,Хвърлих поглед на Пейтън и тя почти мигновен разбра какво си мисля:
-Знам какво си мислиш,трябва ли?
На лицето ми се появи усмивка и развеселно казах:
-О,я стига какво толкова.Личи си,че е ученик и ще е нов.Пък и не може един баскетболен мач,било то и тренировка да мине без мажоретки.
Хванах я под ръка и я завлачих натам.След малко усетих,че спря да се съпротивлява и прошепна в ухото ми:
-Добре печелиш.И без това скоро не съм се запознавала с никой.
Ухилих се отново и гордо обявих:
-Това е моето момиче.
Забавихме леко крачка.Заобиколихме,за да не пречим на играта и седнахме на пейката.За моя изненада Пейтън се обади първа:
-Здравей.
Погледите и на двете ни паднаха върху момчето.
Брук Дейвис
Брук Дейвис
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 142
Join date : 11.02.2010
Age : 29

Character sheet
Име: Брук Дейвис
Положение: Ученик
Гадже:: Нейтън Скот

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Майкъл Даун Нед Фев 21, 2010 7:10 pm

Докато съсредоточено гледаше мача на момчета,Майкъл усети как съвсем незабелязано сякаш от нищото се приближаваха две наистина прекрасни момичета,който явно видели,че има нов човек градът и искат да се запознаят.Мачът беше стархотен и не искаше да изпуска нищо от него,но когато двете непознати почти дойдоха до него,той не се сдържа и се обърна,за да ги види.
"Уау,какви красавици са тези"-усмихна се той и вече вниманието му беше изцяло погълнато от тях.По принцип не си падаше сваляч и нещо такова,но пък защо не да се позабавлявам малко.Русото момиче изглеждаше доста притеснена,за разлика от брюнетката,която беше доста по-наперене и самонадеяна във държанието си.
След малко русият англе проговори:
-Здравей!-гласът й беше толкова плах,че едва успя да я чуе.
Майкъл се засмяна на притеснението й и добрудушна усмивка се плъзна по лицето му:
-Здравейте,момичета-обърна се към двете,за да са във по-добъркадър и да ги прецени по-добре.Казвам се Майкъл Даун и отсокро пристигнах във градчето.Нов съм тук и навярно ще имам нужда някой да ми помогне-подхвърли нехайно той и за момент хвърли закачилви поглед към другото момиче.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Peyton Sawyer Пон Фев 22, 2010 6:35 am

-Ние сме насреща.Аз съм Брук Дейвис,а това е Пейтън Сойър-веднага си предложи услугите приятелката ми,като забелязах нещо закачливо в погледа й.
Огледах го.Не изглеждаше да е на повече от 15-16 и имаше хубави черти.Очевдино баскетбола го влечешеш пък и отбора имаше нужда от нови попълнения въпреки нелошата си форма.След малко мача свърши и момчетата се разотиваха.Само Нейтън и Лукас се спряха при нас:
-Добри бяхте.-казах ведро,а след това допълних.-Това е Майкъл,нов е.
-Лукас Скот.
-Нейтън Скот.
Здрависаха се,но братята,казаха,че отиват някъде с отбора и изчезнаха.Почти нищо не беше останало от първоначалната ми нерешителнос,затова се обърнах към момчето:
-Ако искаш можем да пообиколим града?
Брук кимна и зачакхме да видим той какво ще реши.
Peyton Sawyer
Peyton Sawyer
The Boss of Tree Hill
The Boss of Tree Hill

Брой мнения : 69
Join date : 06.02.2010

Character sheet
Име: Пейтън Сойър
Положение: Ученик
Гадже::

https://onetreehill.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Майкъл Даун Пон Фев 22, 2010 8:36 am

Това беше чудесна идея,като се имаше предвид,че няма и ден откакто е тук и още не познава местните забележителности.Въпреки,че само за кратко се срещна със Лукас и Нейтън,те му направиха силно впечатление,че освен добри момчета и са страхотни баскетболисти.Него също го влечеше баскетбола,но за разлика от дургите момчета,той имаше и други цели,така че нямаше да се задовли само със тази.Много бързо му допаднаха двете момичета и въпреки,че бяха толкова различни и противоположни,беше доволен,че си намери приятели във градчето.Обмисли предложението на Пейтън и след малко каза:
-Идеята ти е страхотна,само че аз съм нов и не съм запознат със обсатновката наоколо-каза Майкъл и пак видя този поглед ан Брук,която го оглеждаше,без да скрива явният интерес към него.Ако нямате нищо портив,ще ми покажете ли най-хубавите места наоколо?-леко притеснен отвръна Макъл,който поначало считаше,че когато едно момче моли момиче това е откроевнна слабост.
Майкъл Даун
Майкъл Даун
Жител на Tree Hill
Жител на Tree Hill

Брой мнения : 202
Join date : 19.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Character sheet
Име: Майкъл Даун
Положение: Ученик
Гадже:: -

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Ванеса Уолф Съб Авг 07, 2010 11:16 am

Идея си нямах как съм стигнала до това място. Тръгнах безцелно от вкъщи да разхождам Поничка и случайно тигнах до пейките край игрището.
Като както никога тук беше празно, обикновенно имаше момчета, които подскачаха и тичаха като луди след една топка, ама сега нещо липсваха.
Пуснах Поничка от каишката й да потича малко, а аз се настаних на скамейките и се загледах в нея...
Ванеса Уолф
Ванеса Уолф
Фенче
Фенче

Брой мнения : 19
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Ванеса(Фифи) Уолф
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Аксел Нойройтер Съб Авг 07, 2010 11:23 am

Аксел нямаше какво да прави във тях и реши да потича малко.Облече се в адидаса му за тичане, сложи си слушалките и започна да тича.Той мислеше че няма да го приемат в отбора по баскетбол и затова изкаше да потича.Той непознаваше никой в града и незнаеше къде отива просто се понесе по течението.След около 5 минути тичане съзря накакво куче в кратаму.Момчето много много необичаше кучетата, но това бе доска шик и Аксел се заигра с него.Когато вдигна глава той видя че се намира на някакво баскетболно игрище, а на пейките имаше някакво момиче.Аксел се приближи и поздрави:
-Приятно ми, казвам се Аксел Нойройтер, а Вие?
Аксел Нойройтер
Аксел Нойройтер
Фенче
Фенче

Брой мнения : 23
Join date : 06.08.2010
Age : 27

Character sheet
Име:
Положение:
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Ванеса Уолф Съб Авг 07, 2010 11:43 am

- Ванеса Уолф. - представих се малко скептично, но пък Поничка очевдино го хареса щом се заигра с него. По принцип доста добре познаваше хората.
- Приятно ми е. - добавих и се усмихнах леко, все пак трябваше да съм дружелюбна, не исках да изплаша момчето и то да си плюе на петите.
- Ако искаш седни. - казах му и посочих пейката, а след това добавих бързо. - Нямаш нищо против да ти говоря на "ти", нали?
Ванеса Уолф
Ванеса Уолф
Фенче
Фенче

Брой мнения : 19
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Ванеса(Фифи) Уолф
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Аксел Нойройтер Съб Авг 07, 2010 11:55 am

-Не нямам усмихна се момчето.Искаш ли отидем да ядем хамбургери.-попита момчето.
-Еми има проблем.-каза момичето.Момчето се учуди помисли че тя него харесва или нещо от този сорт, но в крайна сметка тя добави-Неискам защото съм вегетарианка.
-Ал, аз си помислих че не ме харесваш.-каза Аксел и двамата се засмяха.
Аксел Нойройтер
Аксел Нойройтер
Фенче
Фенче

Брой мнения : 23
Join date : 06.08.2010
Age : 27

Character sheet
Име:
Положение:
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Ванеса Уолф Съб Авг 07, 2010 12:36 pm

Засмях се и поклатих леко глава.
- Спокойно. - продължих да се смея. - По първо впечатление ми харесваш. - усмихнах се леко и се изправих.
- Ако ме заведеш някъде където за теб ще има хамбургери, а за мен салата с удоволствие ще дойда. - казах аз изпросвайки си набързо едно излизане.
Ванеса Уолф
Ванеса Уолф
Фенче
Фенче

Брой мнения : 19
Join date : 27.07.2010

Character sheet
Име: Ванеса(Фифи) Уолф
Положение: Ученик
Гадже::

Върнете се в началото Go down

Пейките на игрището Empty Re: Пейките на игрището

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите